Apie mus

KOMPLEKSIŠKOS MUITINĖS TARPININKO

IR LOGISTIKOS PASLAUGOS

KVALIFIKUOTAI, PAPRASTAI IR GREITAI

 
Visos muitinės procedūros ir paslaugos.
Importas ir eksportas, tranzitas, muitinis sandėliavimas, prižiūrimas perdirbimas, laikinasis įvežimas taip pat ir perdirbti, laikinasis išvežimas perdirbti, reeksportas, reimportas ir kt. kartu su reikiamais sertifikatais ir kitais dokumentais, elektroniniais transporto manifestais ir visų kitų reikiamų duomenų elektroniniu pateikimu, klientų atstovavimu muitinėse krovinių gabenimui įvairiu transportu.
 
Mes teikiame paslaugas paprastai!
Aptarnausime jus tinkamame maršruto taške. Tranzito kelių transportu atveju vairuotojas sulauks reikiamos informacijos telefonu ir pas mus keliauti nereikės, jei sudarysite su mumis paslaugų teikimo sutartį, pagal kurią galima atsiskaityti ne tik grynais. Laiku perdavus mums reikiamus dokumentus internetu papildomai laukti muitinėje nereikės. Atliekame supaprastintas muitinės procedūras.
 
Mes dirbame visada!
Tranzito procedūros visur bei eksporto procedūros Kaune ir Klaipėdoje gali būti atliekamos visą parą. Jūsų patogumui – visą parą dirbančios saugomos automobilių aikštelės Kaune, Klaipėdoje ir Kybartuose. Visą parą konsultuojame ir teikiame kitokią pagalbą.
 
Mes dirbame visur!
Sutvarkyti muitinės procedūras Lietuvoje ir užsienyje jums padėsime mes ir mūsų atstovai bei partneriai Latvijoje, Norvegijoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Uzbekistane, kalbantys tų šalių kalba ir įstatymais, suprantantys jų specifiką. Reikia pagalbos kitur? Nepergyvenkite - padėdami vežti daržoves į Kazachstaną, plukdyti jūrinius konteinerius iš Kinijos ar kolekcinius automobilius iš JAV, skraidinti pavojingus krovinius į Vietnamą, mes rūpinamės sklandžiu procedūrų sutvarkymų, nes turime susikūrę pagalbos tinklą, padedantį mūsų klientams, kur jie bebūtų. Išduodame įsipareigojimų muitinei garantijas ne tik į Europos Sąjungos, bet ir Eurazijos Muitinės sąjungos (Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija, Armėnija), Europos Laisvosios prekybos asociacijos (Šveicarija, Norvegija, Lichtenšteinas, Islandija) šalis, Uzbekistaną, Azerbaidžaną Gruziją. Teikiame muitinės tarpininko paslaugas ir toli iki ar nuo Lietuvos sienos, taip pat ir nekertant Lietuvos sienos, pvz., tranzito deklaraciją galime sutvarkyti, garantiją išduoti jums kertant Lenkijos sieną iš Ukrainos pusės, Estijos ar Latvijos sieną iš Rusijos pusės, t.p. išvykstant iš Norvegijos, Šveicarijos, Vokietijos.
 
Mes galime padėti jums kirsti sienas greičiau ir pigiau!
Esame tarp kelių muitinės tarpininkų, kurie asociacijos LINAVA yra autorizuoti teikti TIR – EPD paslaugas. IRU asociacijos elektroninio išankstinio duomenų deklaravimo modulis TIR-EPD padeda mums pateikti išankstinius duomenis pasienio muitinėms paprasčiau ir operatyviau nei kiti tam naudojami įrankiai, o vežėjams – susigrąžinti po 2,5 Šveicarijos franko už kiekvieną per TIR-EPD sistemą užpildytą TIR knygelę. Važiuojant ne TIR tranzitu teikiame analogiškas PI ir EPI paslaugas. Įsigaliojant naujiems reikalavimams įvažiuoti į Rusiją, kartu su PI jau teikiame ir elektronines tranzitines deklaracijas (ETD)! Eksportą į šias ar kitas šalis jums pagreitins ir elektroninis transporto manifestas bei supaprastinta eksporto procedūra.
 
Pradėkime nuo krovos ir sandėliavimo.
Galime pakrauti, iškrauti, perkrauti, netgi pataisyti jūsų pravažiuojančio blogai sukrauto krovinio padėtį ir tvirtinimą. Tam turime skirtingo saugojimo režimo sandėlius įvairioms prekėms saugoti ir skirtingiems gabenimams paskirstyti patogiose vietose šalia muitinės postų ir mūsų muitinės tarpininko atstovų – Kaune šalia autostrados Vilnius – Klaipėda (Palemone), ten pat ir Klaipėdoje gali būti atliekami ir geležinkelio krovos darbai. Šalia – saugomos automobilių aikštelės, veikiančios 24/7. Tik mūsų klientai muitinės poste Kybartuose gauna pagalbą, kai reikia organizuoti ir atlikti krovinio perkrovimo ir jo bei transporto priemonės ardymo darbus patikrai. Taip greičiau, pigiau, mes prisiimame atsakomybę už žalą kroviniui ir transporto priemonei. Ne tik krauname, bet ir paruošiame krovinius ir prekes: sveriame, rūšiuojame, pakuojame, perpakuojame, gaminame joms tarą, ženkliname ir žymime, klijuojame lipdukus ir etiketes, sudedame spausdintą informaciją ir t.t.
 
Padedame krovinį nugabenti optimaliausiu būdu.
Ekspedijuojame įvairius krovinius iš bet kur į bet kur „nuo durų iki durų“ kelių, geležinkelių, oro ir vandens transportu. Turime geležinkelio atšakas Kaune, Klaipėdoje ir Daugpilyje. Galime pateikti įvairių rūšių vagonų ir konteinerių.
 
Suteikiame visas susijusias paslaugas.
Tvarkome:
- CMR, važtaraščius, sąskaitas – faktūras, proformas, vertės deklaracijas, krovimo sąrašus, specifikacijas, TIR Carnet ir kt. dokumentus;
- bendruosius ir preferencinės kilmės sertifikatus; fitosanitarinius ir veterinarijos sertifikatus; veterinarinius įvežimo dokumentus;
- EORI kodus (asmenų identifikacinius kodus Europos Bendrijos muitinėje, reikalingus muitinės procedūroms atlikti);
- INTRASTAT ataskaitas (skirtas PVM mokėtojams, kurie vykdydami prekybinius sandorius su ES šalių ūkio subjektais, įveža / išveža prekes į / iš Lietuvą / os);
- CMR, krovinių, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomąjį (žalia korta) ir kt. draudimą;
- iškvietimus asmenims (įmonių darbuotojams) iš trečiųjų šalių vizoms gauti.
Taip pat užsiimame įvairios informacijos apie įmones ir asmenis paieška, konsultacijomis muitinės, mokesčių, transporto, darbo, verslo teisės klausimais, kitokia pagalba (pvz., derybose sudarant tiekimo sutartis).
 
Galime geriau.
Mes esame profesionalūs specialistai, kurių kvalifikacija įvertinta tarptautiniais sertifikatais, nuolat besitobulinantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Su jumis kalbame bendra kalba. Galime patarti ir padėti daugiau nei vien tik tiesiogiai su muitinėmis ir logistika susijusiais reikalais. Branginame savo gerą vardą ir laikomės tarptautinio verslo etikos standartų. Taikome lankstų aptarnavimą, geras kainas ir lanksčią kainodarą. Už mūsų paslaugas patogu atsiskaityti, galima ne tik eurais. Su mumis lengva ir patogu.
 
Vis daugiau įmonių sudaro su mumis ilgalaikes sutartis, patikėdami mums rūpintis didžiąją dalimi ar visu aptarnavimu muitinėse ir logistikoje:
vežėjai, ekspeditoriai, prekybininkai, gamybininkai, perdirbėjai, paslaugų tiekėjai (pvz., elektros, dujų, remonto paslaugų).
 

MUMS NĖRA NEIŠSPRENDŽIAMŲ PROBLEMŲ!

Kreipkitės tel. Nr. +370 687 71344