Muitinės tarpininkai

Mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti muitinės tarpininkavimo specialistai, kurių profesionalumas įvertintas tarptautiniais sertifikatais. Mūsų įmonė daug investuoja į darbuotojų kvalifikaciją, netaupydama lėšų jų tobulėjimui t.y. darbuotojai siunčiami į įvairius seminarus, kvalifikacijos kelimo kursus tiek Lietuvoje, kaimyninėse Latvijoje, Estijoje, tiek Rusijoje, ir įvairiose Europos Sąjungos šalyse.

Mūsų įmonės specialistai atlieka praktinio darbo stažuotes Latvijos, Estijos, Baltarusijos ir Rusijos pasienio postuose tam, kad susipažintų su pasienio postų vidaus darbo normatyvais ir formalumais, kad dirbdami „ČIA'', žinotų kokie reikalavimai „TEN''.

Būtent šis požiūris leido mums suformuoti  tokį draugišką,  darnų ir kvalifikuotą kolektyvą,  kurio pavydėtumėm, jei jis nebūtų mūsų pačių.

Kvalifikuoti specialistai - didžiausia ir vertingiausia mūsų bendrovės nematerialaus, intelektualinio kapitalo dalis.

Tvarkome visus muitinės formalumus:

  • ruošiame importo, eksporto ir tranzito deklaracijas;
  • pildome TIR Carnet;
  • spausdiname CMR;
  • atstovaujame Jūsų įmonei įforminant krovinius muitinėje.

Mūsų įmonė atstovauja savo klientams Maisto ir veterinarijos tarnyboje, Augalų karantino inspekcijoje, padedame gauti veterinarinius ir fito sertifikatus, forminame eksporto ir importo deklaracijas Kaune, TIR-carnet, CMR dokumentus. Atstovavimas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose leidžia gauti užsakovams „A" formos sertifikatą, kuris deklaruoja prekės kilmę ir suteikia mokestines lengvatas užsienio šalyse. Kauno teritorinėje muitinėje išimami EURO 1 sertifikatai.Turime galimybę gauti ir kitų ES šalių įvairias pažymas, bei sertifikatus.

TPC klientų užsakymu pildo „Intrastat" ataskaitas ir teikia jas Kauno teritorinei muitinei.

Dirbame vadovaudamiesi principu - "Nebūna neišsprendžiamų problemų!"

Ilgametė mūsų darbo patirtis ir praktika mums įrodė šio devizo prasmę - išties nebūna neišsprendžiamų problemų.

Tiesiog paskambinkite ir mes patvirtinsime Jums savo bendrovės „credo'' - atsakysime į visus Jus dominančius klausimus, pateiksime pasiūlymus, patarsime, nes niekada nepaliekame dvejonėse ar nežinioje partnerių.

Garantuojame, kad tikrai rasime  visus geriausius problemų sprendimo būdus ir tokias paslaugų kainas, kurios tenkins abi puses.