Visos paslaugos

DAROME TAI IR DAUGIAU:

Ruošiame importo, eksporto, tranzito, muitinio sandėliavimo, muitinės prižiūrimo perdirbimo, laikinojo įvežimo, laikinojo įvežimo perdirbti, laikinojo išvežimo perdirbti, reeksporto, reimporto muitinės procedūroms reikalingus dokumentus visoms transporto rūšims, t.p. pateikiame muitinėms elektroniniu būdu.

Atliekame supaprastintas muitinio sandėliavimo ir eksporto procedūras Kaune ir Klaipėdoje.

Atstovaujame klientus Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Norvegijos, Rusijos, Uzbekistano ir kitų šalių muitinėse.

Sutvarkome EORI kodus (asmenų identifikaciniai kodai Europos Bendrijos muitinėje, reikalingi muitinės procedūroms atlikti).

Padedame nustatyti prekių kodus pagal Europos Bendrijos ir Eurazijos muitų sąjungų naudojamus klasifikatorius.

Ruošiame bendruosius ir preferencinės (EUR.1, A.TR ir kt.) kilmės sertifikatus.

Ruošiame fitosanitarinius ir veterinarijos sertifikatus, veterinarinio įvežimo dokumentus.

Pildome CMR, važtaraščių, sąskaitų – faktūrų, proformų, vertės deklaracijų, krovimo sąrašų, specifikacijų, TIR Carnet ir kt. dokumentus.

Teikiame elektroninius eksporto manifestus.

Teikiame išankstinio elektroninio duomenų privalomo pateikimo pasienio muitinės postams TIR-EPD, PI ir EPI paslaugas. Kartu su PI Rusijos muitinėms jau teikiame ir elektronines tranzitines deklaracijas (ETD).

Išduodame mokėtinų mokesčių muitinei atidėjimo garantijas ir įsipareigojimų muitinei garantijas bendrai į Europos Sąjungos, Eurazijos Muitinės (Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija, Armėnija) sąjungų, Europos Laisvosios prekybos asociacijos (Šveicarija, Norvegija, Lichtenšteinas, Islandija) šalis, Uzbekistaną, Azerbaidžaną, Gruziją, taip pat Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Olandijos, Norvegijos, Šveicarijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių.

Darome INTRASTAT ataskaitas (skirtas PVM mokėtojams, kurie vykdydami prekybinius sandorius su ES šalių ūkio subjektais, įveža ar išveža prekes į Lietuvą ar iš Lietuvos).

Teikiame sandėliavimo (skirtingų saugojimo režimų) paslaugas Kaune, Palemone (šalia autostrados Vilnius – Klaipėda), Klaipėdoje bei Daugpilyje. Sandėliuojame dyzeliną akciziniame muitinės sandėlyje.

Pakrauname, iškrauname, perkrauname, pataisome krovinio padėtį ir tvirtinimą. Mūsų sandėliuose Kaune, Klaipėdoje ir Daugpilyje atliekami ir geležinkelio krovos darbai (turime geležinkelio atšakas).

Krovinius ir prekes sveriame, rūšiuojame, pakuojame, perpakuojame, gaminame joms tarą, ženkliname ir žymime, klijuojame lipdukus ir etiketes, sudedame spausdintą informaciją ir kt.

Teikiame nuolatos veikiančių saugomų automobilių aikštelių šalia sandėlių, muitinės postų ir muitinės tarpininko atstovų paslaugas.

Tik mūsų klientai pasienio muitinės poste Kybartuose gauna pagalbą organizuojant ir atliekant krovinių perkrovimo ir jų bei transporto priemonių ardymo darbus muitinės patikrai.

Ekspedijuojame kelių, geležinkelių, oro ir vandens transportu įvairius krovinius visomis kryptimis „nuo durų iki durų“.

Galime pateikti įvairių rūšių vagonų ir konteinerių.

Draudžiame CMR, krovinių, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės (žalia korta) privalomuoju ir kt. draudimu.

Teikiame iškvietimus asmenims (įmonių darbuotojams) iš trečiųjų šalių vizoms gauti.

Teikiame informacijos apie įmones ir asmenis paieškos paslaugas, padedame išieškoti skolas ir kitą teisinę bei konsultacinę pagalbą.

Priimame atsiskaitymus pavedimu, grynais ir banko kortele įvairiomis valiutomis.

VISADA PAKONSULTUOJAME AR KITAIP PADEDAME ĮVAIRIOSE SITUACIJOSE.

MUMS NĖRA NEIŠSPRENDŽIAMŲ PROBLEMŲ!

24/7 kreipkitės tel. Nr. +370 687 71344

Naujienos