Visos paslaugos

DAROME TAI IR DAUGIAU:

Ruošiame bendruosius administracinius dokumentus importo, eksporto, tranzito muitinės procedūroms ir kitus šioms bei muitinio sandėliavimo, muitinės prižiūrimo perdirbimo, laikinojo įvežimo, laikinojo įvežimo perdirbti, laikinojo išvežimo perdirbti, reeksporto, reimporto ir kt. procedūroms reikalingus dokumentus, tinkamus krovinių gabenimui įvairiu transportu.
 
Atliekame supaprastintas muitinės procedūras Kaune ir Klaipėdoje.
 
Atstovaujame klientus Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos, Norvegijos, Rusijos, Uzbekistano ir kitų šalių muitinėse.
 
Sutvarkome EORI kodus (asmenų identifikaciniai kodai Europos Bendrijos muitinėje, reikalingi muitinės procedūroms atlikti).
 
Ruošiame bendruosius ir preferencinės (EURO1 ir A.TR) kilmės sertifikatus.
 
Ruošiame fitosanitarinius ir veterinarijos sertifikatus, veterinarinio įvežimo dokumentus.
 
Pildome CMR, važtaraščių, sąskaitų – faktūrų, proformų, vertės deklaracijų, krovimo sąrašų, specifikacijų, TIR Carnet ir kt. dokumentus.
 
Jau teikiame elektroninius transporto manifestus.
 
Teikiame išankstinio elektroninio duomenų privalomo pateikimo pasienio muitinės postams TIR-EPD, PI ir EPI paslaugas. Kartu su PI Rusijos muitinėms jau teikiame ir elektronines tranzitines deklaracijas (ETD).
 
Išduodame mokėtinų mokesčių muitinei atidėjimo garantijas ir įsipareigojimų muitinei garantijas bendrai į Europos Sąjungos, Eurazijos Muitinės (Rusija, Baltarusija, Kazachstanas, Kirgizija, Armėnija) sąjungų, Europos Laisvosios prekybos asociacijos (Šveicarija, Norvegija, Lichtenšteinas, Islandija) šalis, Uzbekistaną, Azerbaidžaną, Gruziją, taip pat Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Norvegijos, Šveicarijos, Rusijos, Baltarusijos ir kitų šalių.
 
Darome INTRASTAT ataskaitas (skirtas PVM mokėtojams, kurie vykdydami prekybinius sandorius su ES šalių ūkio subjektais, įveža / išveža prekes į / iš Lietuvą / os).
 
Teikiame sandėliavimo (t.p. skirtingų saugojimo režimų) paslaugas Kaune (taip pat ir šalia autostrados Vilnius – Klaipėda) bei Klaipėdoje.
 
Pakrauname, iškrauname, perkrauname, pataisome krovinio padėtį ir tvirtinimą. Mūsų sandėliuose Kaune, Klaipėdoje ir Daugpilyje atliekami ir geležinkelio krovos darbai (turime geležinkelio atšakas).
 
Krovinius ir prekes sveriame, rūšiuojame, pakuojame, perpakuojame, gaminame joms tarą, ženkliname ir žymime, klijuojame lipdukus ir etiketes, sudedame spausdintą informaciją ir kt.
 
Teikiame saugomų automobilių aikštelių šalia sandėlių, muitinės postų ir muitinės tarpininko atstovų, veikiančių 24/7, paslaugas.
 
Tik mūsų klientai muitinės poste Kybartuose gauna pagalbą atliekant krovinių perkrovimo ir jų bei transporto priemonių ardymo darbus patikrai.
 
Ekspedijuojame kelių, geležinkelių, oro ir vandens transportu įvairius krovinius iš bet kur į bet kur „nuo durų iki durų“.
 
Galime pateikti įvairių rūšių vagonų ir konteinerių.
 
Draudžiame CMR, krovinių, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės (žalia korta) privalomuoju ir kt. draudimu.
 
Teikiame iškvietimus asmenims (įmonių darbuotojams) iš trečiųjų šalių vizoms gauti.
 
Teikiame informacijos apie įmones ir asmenis paieškos paslaugas, padedame išieškoti skolas ir pan.
 
Teikiame išsamias konsultacijas muitinės, mokesčių, transporto, darbo, verslo teisės klausimais ir kitokią teisinę ar konsultacinę pagalbą.
 
Priimame atsiskaitymus pavedimu, grynais ir banko kortele įvairiomis valiutomis.
 

VISADA PAKONSULTUOJAME AR KITAIP PADEDAME ĮVAIRIOSE SITUACIJOSE.

MUMS NĖRA NEIŠSPRENDŽIAMŲ PROBLEMŲ!

 
24/7 kreipkitės tel. Nr. +370 687 71344